Firma KAMRO oparta na najpopularniejszy pomysł ekologicznej kompatybilności,
przyjaznych dla środowiska materiałów i technologii.

Info:

81-745 Sopot
ul.Grunwaldzka 35/37
Kontakt:
+48585551860
+48739400470
e-mail
kamro.meble@interia.pl

Kamro Europa Holz Design
  /  Artykuły   /  Meble z naturalnego drewna – wybór Kamro i jego klientów

Meble z naturalnego drewna – wybór Kamro i jego klientów

Dlaczego meble z litego drewna? Ponieważ meble wykonane z naturalnego drewna mają wiele zalet.
Przede wszystkim jest to:
Estetyka. Drewniane ręcznie wykonane meble podkreślą doskonały smak i status ich właściciela. Naturalny kolor drewna zafascynuje każdego, a harmonijne połączenie z metalem nada produktowi doskonałość i niepowtarzalny charakter.
Energia drewna. Naturalne materiały zapewniają poczucie spokoju i komfortu.
Wyjątkowość mebli z masywu drewna. Każdy element meblowy KAMRO wykonany z drewna jest zawsze oryginalnym projektem. Konstrukcja i faktura naturalnego drewna jest zawsze wyjątkowa i oryginalna, a ręczne wykonanie sprawia, że meble są ekskluzywne i indywidualne.
Ekologia. Naturalne drewno nie zawiera szkodliwych składników, poprawia mikroklimat pomieszczenia i pomaga regulować poziom wilgotności. Meble z naturalnego drewna w swoich właściwościach są podobne do roślin wewnątrz pomieszczeń i mogą absorbować promieniowanie elektromagnetyczne z urządzeń gospodarstwa domowego. Meble wykonane z naturalnego drewna są bardziej przyjazne dla środowiska niż meble wykonane z płyty.
Różnorodność. Meble wykonane z naturalnego drewna są wykonane z różnych rodzajów drewna i często łączone z metalem. W zależności od rodzaju drewna każdy produkt nabiera pewnej osobliwości.
Wysoka wytrzymałość. Jakościowe meble KAMRO wykonane ze szlachetnego drewna mogą stać się bogactwem rodzinnym. Świadczą o tym starożytne drewniane meble z minionych wieków. W przeciwieństwie do płyt pilśniowych lub płyt wiórowych meble z litego drewna nie tracą swoich właściwości przez długi czas. Przy zapewnieniu właściwej pielęgnacji drewniane meble są dobrze tolerowane przez zmiany wilgotności i temperatury.
Możliwość indywidualnego zamówienia w KAMRO. Meble wykonane z naturalnego drewna, wykonane według projektu klienta, pozwalają wziąć pod uwagę wielkość i kształt pomieszczenia, a także styl i cechy całego wnętrza.

https://kamro-meble.pl/portfolio-category/gallery/

Prześlij komentarz