Firma KAMRO oparta na najpopularniejszy pomysł ekologicznej kompatybilności,
przyjaznych dla środowiska materiałów i technologii.

Info:

81-745 Sopot
ul.Grunwaldzka 35/37
Kontakt:
+48585551860
+48739400470
e-mail
kamro.meble@interia.pl

Kamro Europa Holz Design
  /  Artykuły   /  Altanki

Altanki

ALTANKI od KAMRO- to udany wybór dla komfortowego pobytu!

Nadejście wiosny oznacza, że już czas żeby zorganizować strefę wypoczynku na działkach prywatnych. Jednym z wariantów jest zaprojektowanie takiej strefy, jak altanka. KAMRO ma już ogromną liczbę nowoczesnych sosnowych altanek. Są bardzo popularne, ponieważ ich wnętrze ma przytulny i atrakcyjny wygląd. Altanki od Kamro wykonane są tylko z naturalnego drewna. Różnorodną formą zapewniają komfortowe i przyjemne wakacje w naturze.
W przeciwieństwie do innych producentów, termin produkcji altanek w firmie KAMRO – to tylko 7 dni! Największą popularnością cieszą się altanki o wymiarach 300x205x280 cm i 300x300x320 cm, z meblami lub bez.
Nasze pawilony/altanki są wysokiej jakości i przez wiele lat zadowolą Państwa potrzeby swoim wspaniałym i nienagannym wyglądem.
Letnie altanki to świetne miejsce na spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi w otoczeniu przyrody, miejsce na piknik lub grilla. Gwarantujemy, że weekendy poza miastem będą zabawne, interesujące i niezwykłe. Kontakt z naturą zapewni radosny nastrój i przypływ sił witalnych.
Firma KAMRO jest znanym producentem drewnianych altanek. Projekt i wymiary pawilonów mogą być zróżnicowane, zależy to od Państwa osobistych preferencji i rozmiarów działek. Dla satysfakcji naszych klientów produkujemy altanki według własnego projektu i wymiarów.

Prześlij komentarz